Programació ATV

dilluns 19 feb.

07:00

Club Piolet

08:00

InfoNeu

09:00

Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

11:00

InfoNeu

13:00

Andorra Actualitat Migdia (RNA)

13:45

Informatiu migdia

14:15

Recull setmanal

15:00

La Companyia, amb Xavier Albert

16:00

Informatiu migdia

17:00

El Trànsit

17:30

Club Piolet

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

20:45

Informatiu vespre

21:15

Tot Lliga

21:35

La Companyia, amb Xavier Albert

22:35

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

23:05

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dimarts 20 feb.

07:00

Club Piolet

08:00

InfoNeu

09:00

Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

11:00

InfoNeu

12:40

La Companyia, amb Xavier Albert

13:45

Informatiu migdia

14:15

Memòries d'arxiu: Rutes, amb Sebastià Vidal

15:00

La Clau, amb Laura Massegú

15:40

Tot Lliga

16:00

Informatiu migdia

17:00

El Trànsit

17:30

Club Piolet

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

20:45

Informatiu vespre

21:15

Actuelles

21:25

La Clau, amb Laura Massegú

22:05

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

22:35

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dimecres 21 feb.

07:00

Club Piolet

08:00

InfoNeu

09:00

Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

11:00

InfoNeu

13:05

Andorra Actualitat Migdia (RNA)

13:45

Informatiu migdia

14:15

La Clau, amb Laura Massegú

15:00

La Companyia, amb Xavier Albert

16:00

Informatiu migdia

17:00

Roda de premsa posterior al consell de ministres

18:00

El Trànsit

18:20

Tech 24

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

20:45

Informatiu vespre

21:15

VPC: 60 anys de passió oval

21:25

Pedra Seca

22:25

La Companyia, amb Xavier Albert

23:25

Roda de premsa posterior al consell de ministres

01:00

Àrea Andorra Difusió

dijous 22 feb.

07:00

Club Piolet

08:00

InfoNeu

09:00

Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

11:00

InfoNeu

12:40

La Companyia, amb Xavier Albert

13:45

Informatiu migdia

14:15

El Trànsit

15:00

La Companyia, amb Xavier Albert

16:00

Informatiu migdia

17:00

El Trànsit

17:30

Club Piolet

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

20:45

Informatiu vespre

21:15

Memòria d'un país, amb Josep Puigbó: Bonaventura Riberaygua

22:05

Pedra Seca

23:05

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

23:35

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

divendres 23 feb.

07:00

Club Piolet

08:00

InfoNeu

09:00

Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

11:00

InfoNeu

12:50

Memòria d'un país, amb Josep Puigbó: Bonaventura Riberaygua

13:45

Informatiu migdia

14:15

El Trànsit

15:00

La Companyia, amb Xavier Albert

16:00

Informatiu migdia

17:00

El Trànsit

17:30

Club Piolet

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

20:45

Informatiu vespre

21:15

Andorra en blanc

21:40

Reporters

22:00

Memòries d'arxiu: Molt Personal, amb Joan Anton Rechi

22:50

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

23:20

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dissabte 24 feb.

08:00

InfoNeu

09:00

Club Piolet

10:00

InfoNeu

12:00

Club Piolet

13:00

La Clau, amb Laura Massegú

13:45

Informatiu migdia cap de setmana

14:10

El Trànsit

15:00

Informatiu migdia cap de setmana

15:50

Club Piolet

16:50

Memòries d'arxiu: Molt Personal, amb Joan Anton Rechi

17:40

El Trànsit

19:25

Reporters

19:45

Club Piolet

20:45

Informatiu vespre cap de setmana

21:10

Memòria d'un país, amb Josep Puigbó: Bonaventura Riberaygua

22:00

Andorra en blanc

22:25

edra Seca

23:25

La Companyia, amb Xavier Albert

01:00

Àrea Andorra Difusió

diumenge 25 feb.

08:00

InfoNeu

09:00

Club Piolet

10:00

InfoNeu

11:40

Club Piolet

12:40

La Companyia, amb Xavier Albert

13:45

Informatiu migdia cap de setmana

14:10

Memòria d'un país, amb Josep Puigbó: Bonaventura Riberaygua

15:00

Informatiu migdia cap de setmana

15:50

Futbol: FC Santa Coloma - Inter Club Escaldes

18:00

El Trànsit

18:20

Pedra Seca

19:20

Andorra en blanc

19:45

Club Piolet

20:45

Informatiu vespre cap de setmana

21:10

Recull setmanal

21:45

La Clau, amb Laura Massegú

22:25

Memòries d'arxiu: Molt Personal, amb Joan Anton Rechi

23:15

El cafè de l'Avui serà un bon dia, amb Gabriel Fernàndez

01:00

Àrea Andorra Difusió